IN MEMORY

Our first boston/Náš první bostonek :o)

Colombo Krásná fanfára - pes/male   (CMKU 149/98 černý bílé znaky)

Sir:    Axi Bludný kámen

Dam: Alkména Krásná Fanfára.

(*24.11.1998 - nevěnovali jsme se výstavám ani bonitaci-neuchovněn- opustil nás po roční nemoci dne 17. 10. 2007 na Cushing syndrom / (*November 24, 1998 – we did not devote our time neither to exhibitions or to evaluation– unbred, he is gone 17. 10. 2007 - Cushing syndrom)

Bylo to mé první seznámení s bostonkem a velmi příjemné...a kamkoliv přišel, tam si našel příznivce a každý se zamiloval. Trávil se mnou i spoustu času v práci a úžasně chrápal na školeních, které jsme absolvovali :o)))

2 roky jsme chodili k různým lékařům na Moravě pro radu, proč je tak hubený a nepřibírá, i když papkal dobře, krom granulek jsem mu už vařila a hlídala co jí a kolik, protože hubnul před očima. Všechny krevní testy vycházely dobře a neporadili nám nikde...Po přestěhování z Ostravy jsem navštívila na doporučení G. Trýzubské (CHS Od Kopce Zebína) MVDr. Michaelu Hájkovou v Turnově a ta nám objasnila problém - Cushing syndrom. Poté jsme pokračovali v léčbě s naším veterinářem. Bohužel, tím, že se diagnostikovala nemoc až tak pozdě, opustil nás v nedožitých 9-ti letech.

Dodnes na něj všichni vzpomínáme s láskou.


Fotogalerie: REGGII

/album/fotogalerie-reggii/gwen-a-regginek-jpg/

—————

/album/fotogalerie-reggii/reggi-a-hakim-jpg/

—————

/album/fotogalerie-reggii/frodo-a-reg-jpg/

—————

/album/fotogalerie-reggii/reg-a-gwen-na-navsteve-jpg1/

—————

—————